Suzuki - GSX-S 125 ABS OBJEDNÁVKA

Suzuki - GSX-S 125 ABS OBJEDNÁVKA

  

stav: Objednávka
rok: 20234
obsah: 125 cm3
výkon: 11 kW
barva: Bíla/Modrá/Černá


Cena: 109 900,-

Facebook

Popis:

Suzuki GSX-S 125 ABSŘada Suzuki GSX-sS definuje výkon sportovních motocyklů již více než 30 let, s více než milionem prodaných kusů po celém světě. Oddaní inženýři Suzuki, kteří zasvětili svůj život GSX-S, tedy berou své povinnosti velmi vážně. Seznamte se s revolučním Suzuki GSX-S125 s vynikajícím poměrem výkonu a hmotnosti a zrychlením.KOMPAKTNÍ MOTOR GSX-SKonstrukce vysoce výkonných motorů je věda a motor DOHC modelu GSX-S125 je dokonalým příkladem toho, jak z velmi účinné a kompaktní elektrárny získat spoustu energie. Tento výkon se snoubí se silným točivým momentem a výjimečnou spotřebou paliva, aby vznikl motor hodný značky GSX-S.

LEHKÝ PODVOZEKGSX-S125 s hmotností 137 kg připravenou k jízdě je lehký a kompaktní a poskytuje maximální kontrolu v zatáčkách pro zábavnou a sportovní jízdu. Nízká hmotnost je klíčová, pomáhá dodávat motocyklu s citlivou a odměňující ovladatelností pro větší jistotu na ulici a nízké časy na kolo na trati.

POKROČILÁ TECHNOLOGIE RIDERGSX-S125 obsahuje některé z našich nejpokročilejších technologií pro jezdce, včetně našeho zcela nového systému bezklíčového zapalování a systému Suzuki Easy Start.Přijímame objednávky smiley


 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebudou data odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *