Suzuki - Burgman 400 OBJEDNÁVKA

Suzuki - Burgman 400 OBJEDNÁVKA

  

stav: Objednávka
rok: 2024
obsah: 400 cm3
výkon: 23 kW
barva: Černá, stříbrná, šedá


Cena: 199 900,-

Facebook

Popis:

Burgman 400 ABS – pro město i předměstí

Elegantní zaoblený design, chytré funkce a luxusní výbava. Bezkonkurenční kombinace stylu, praktičnosti, pohodlí a výkonu Vám umožní maximálně využívat všech možností, které přináší moderní život. 

Řada skútrů Burgman je vyhlášená zejména svým mimořádným komfortem, a stejně tak je tomu i u tohoto prostředního člena rodiny. Velikostně se řadí do kategorie maxiskútrů. Díky hmotnosti, odpovídající motocyklům střední třídy, nízkému těžišti a menším, obratným kolům, zvládne bez problémů pohyb po městě. Získáte tak vysokou užitnou hodnotu pro všední den i víkendové výlety. 

Dobrou dynamiku jízdy zajišťuje jednoválcový kapalinou chlazený motor o obsahu 400 cm3 se vstřikováním paliva a CVT variátor. Propůjčuje stroji maximální rychlost přes 150 km/h a běžně pracuje se spotřebou 4 l/100 km. Díky nízké spotřebě a nádrži 13,5 litrů vychází teoretický dojezd na jedno natankování 330 km. To, co oceníte na tomto skútru nejvíce, je jeho praktičnost a pohodlí i pro delší cesty. Bohatě dimenzovaná kapotáž, vysoký plexištít i podvozek nabízejí dostatek komfortu a ochrany před povětrnostními vlivy. Díky 14palcovému přednímu kolu hravě zvládne i horší silnici. Zadní centrální tlumící jednotka umožňuje nastavení tvrdosti. Dvoustupňové bohatě polstrované sedlo s nastavitelnou opěrkou řidiče nabízí dostatek opory pro Vás i spolujezdce. Jeho výška je pouhých 710 mm, což zlepšuje pocit jistoty a kontroly stroje. 

Velmi prakticky jsou vyřešeny úložné prostory. Osvětlený kufr pod sedlem má kapacitu 62 litrů a pojme dvě integrální přilby nebo kufřík o velikosti A3. Další úložné prostory naleznete na stranách pod řídítky. Ve velké, desetilitrové uzamykatelné schránce uprostřed najdete palubní zásuvku na 12 V. Přímo pod řídítky je umístěna ruční brzda, která bude při parkování z kopce hned po ruce. 

Spínací skříňka má magnetickou záklopku, ovládanou klíčem, a je vybavena elektronickým imobilizérem, který pomáhá zabránit krádeži motocyklu. 

Veškeré potřebné údaje snadno zjistíte z přístrojového panelu, který je kombinací analogových ukazatelů a LCD displeje. Panel zahrnuje rychloměr, otáčkoměr, ukazatel stavu paliva a teploty chladící kapaliny. Displej udává informace o ujeté vzdálenosti, venkovní teplotě, průměrné spotřebě paliva a obsahuje hodiny. 

Burgman 400 ABS. Pro ty, kdo oceňují lepší stránky života. Přijímame objednávky smiley


 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebudou data odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *